Jesteś tutaj

17.10.2017

Off Opera 2017 zakończona!

Tegoroczna edycja projekt Off Opera dobiegła końca. Za nami sześć wydarzeń, które spotkały się z dużym zainteresowaniem poznańskiej i gnieźnieńskiej publiczności.

Z tej okazji chcielibyśmy podziękować wszystkim uczestniczkom i uczestnikom warsztatów. Jesteśmy wdzięczni za masę pozytywnej energii i ogromny zapał do twórczej pracy. Bez Was nie powstałyby główne wydarzenia naszego projektu: koncert Traviata: pogłosy oraz spektakl Z pamiętnika poznańskiego nauczyciela.

Dziękujemy artystom, którzy wybrali się razem z nami w tę szaloną, twórczą podróż! Okiełznanie masy pomysłów i nadanie im formy klarownej wypowiedzi artystycznej to niełatwe zadanie.

Ogromne podziękowania należą się też wspaniałej publiczności. Owacje na stojąco po spektaklu Z pamiętnika poznańskiego nauczyciela to cudowna nagroda, a refleksje, którymi podzieliliście się z nami po pokazach Traviaty: pogłosów utwierdziły nas w przekonaniu, że rozmowy o „miłości” są dziś bardzo potrzebne. Mamy nadzieję, że uda nam się jeszcze nieraz pokazać owoce naszej wspólnej pracy!

Organizatorzy projektu Off Opera