Marcin Kluczykowski – student reżyserii w Szkole Filmowej w Łodzi oraz doktorant Wydziału Filologii Polskiej i Klasycznej UAM w Poznaniu. Jako aktor współpracował z poznańskimi teatrami (m.in. z Teatrem Automaton, Sceną Wspólną, Teatrem U Przyjaciół oraz Teatrem Wielkim im. Stanisława Moniuszki). Od 2014 roku członek Stowarzyszenia Młodych Animatorów Kultury.
Michał Mroczkowski - muzyk, tancerz, animator kultury, absolwent rytmiki w Akademii Muzycznej w Poznaniu, członek Stowarzyszenia Młodych Animatorów Kultury. Twórca choreografii do spektakli: Pieśń o nocy, Moniuszko, powiedz mi coś na uszko, Siódmy, Dirty Dancing Music&Dance Show, Piękne spojrzenie oraz Extravaganza o władzy w Teatrze Polskim w Poznaniu. Producent międzynarodowego przedsięwzięcia tanecznego Dance Fusion Festival w Poznaniu (2013, 2014), realizator inicjatywy Roztańczyć Poznań (2014), od 2016 roku związany z projektem 5 zmysłów. Współpracuje z CK Zamek w Poznaniu – także jako rezydent programu Rezydenci w Rezydencji. Współpracuje również ze Studiem Aktorskim STA w Poznaniu oraz Towarzystwem Muzycznym Schola Cantorum Posnanensis. W sferze jego zainteresowań znajduje się wykorzystanie metody rytmiki w pracy z aktorami i wokalistami, taniec kultury afrokubańskiej oraz specyfika gatunku musicalu.
Damian Kacner – dyrygent chóralny, pedagog, absolwent Akademii Muzycznej im. I. J. Paderewskiego w Poznaniu. Swoje umiejętności zdobył pod okiem wybitnych artystów i pedagogów: Magdaleny Wdowickiej-Mackiewicz, Tomasza Dzięcioła i Marka Gandeckiego. Obecnie prowadzi chór Ascensio oraz męską grupę śpiewaczą Beard Brothers. Nieustannie zagłębia tajniki sztuki dyrygenckiej. Od grudnia 2018 roku razem z Joanną Bardzką prowadzi projekt Międzypokoleniowe Warsztaty Chóralne w Teatrze Polskim w Poznaniu, od maja 2019 w ramach projektu Fyrtel Główna prowadzi grupę wokalną w Klubie Seniora Główna.
Jakub Królikowski - absolwent kompozycji i fortepianu jazzowego w Akademii Muzycznej w Poznaniu. Tworzy muzykę dla estetycznego zadowolenia słuchaczy. Inspiruje się formami przyrodniczymi i mądrością starożytnych przodków. Improwizuje na fortepianie, syntezatorach, przedmiotach (yassowy band Kartony – Nibynóżki). Komponuje na instrumenty (Cosmonauts are Lost...), elektronikę (Invisible Club), do teatru (Polski Teatr Tańca), realizuje działania performatywne (With Out Identity) i multimedialne (spektakle Milana Loviški i Otto Krause w Wiedniu). Współautor wielu działań artystycznych z pogranicza muzyki, visual-art i tańca (Światłodźwięki). Laureat Nagrody Głównej Konkursu Młodych Kompozytorów im. M. Stachowskiego, pod honorowym patronatem K. Pendereckiego (2018), beneficjent Stypendium Artystycznego Miasta Poznania za osiągnięcia kompozytorskie i koncertowe oraz za promocję twórczości poznańskich kompozytorów (2018).
Weronika Kulczycka – absolwentka Akademii Muzycznej w Poznaniu, wokalistka, dyrygentka, nauczycielka śpiewu w Akademii Sztuk Scenicznych PAPA w Poznaniu. Aktorka Teatru PAPA. Współpracowała m.in. z Ośrodkiem Praktyk Teatralnych „Gardzienice” – współtworzyła dramat muzyczny Noc poślubna w reżyserii Jana Lecha w oparciu o Sklepy cynamonowe Bruno Schulza realizując solową partię Tłujki. Solistka „Akademii Mendelssohnowskiej” Narodowego Forum Muzyki (2016), gdzie współpracowała z Chórem NFM pod dyrekcją Agnieszki Franków-Żelazny. Uczestniczka wielu warsztatów wokalnych i teatralnych. Czynna uczestniczka warsztatów techniki Alexandra z Magdaleną Kędzior. Głos kształciła pod okiem polskich i zagranicznych pedagogów, m. in. dr hab. Małgorzaty Woltmann-Żebrowskiej, Ingeborg Danz, Ubaldo Fabbri.